Projektai

 

 

”What is Different and What is Common?”

 

 

PROJEKTO INFORMACIJA

 

MOBILUMAS- klasių mainai

Koordinuojanti institucija

Panevėžio pradinė mokykla (LT)

Projekto koordinatorė

anglų k. mokytoja

Jūratė Antipirovičienė

Partnerių institucija

Balvu pradinė mokykla (LV)

Koordinatorė

direktoriaus pavaduotoja

Gunita Pugeja

 

Mes tokie skirtingi ir tuo pačiu panašūs!

 

     Pagrindinis projekto tikslas yra žadinti mokinių tarptautinės bendruomenės jausmą, skatinant suvokimą, kad šalys kaip ir žmonės yra panašios ir skirtingos. Ugdymas glaudžiai siesis su esama gyvenimiška situacija.

 

      1 metų projektas yra skirtas 4 klasių mokiniams. Pagrindinė projekto kalba - anglų kalba. Projekto metu moksleiviai susirašinės su draugais iš kitos šalies, iliustruos laiškus; atliks apklausas, sužinos kuo mes skirtingi ir panašūs; sukurs projekto ženklą/emblemą; ras ir aptars mokyklų, miestų, šalių skirtumus bei panašumus, paruoš pristatymus MS Power Point programa; sukurs elementarių frazių žodynėlį lietuvių-anglų-latvių kalbomis; parengs informacinius bukletus/mini projektus apie Lietuvos ir Latvijos nacionalinius drabužius, šokius, žaidimus, dainas ir pan.

 

    O svarbiausia - aktyviausių projekto dalyvių laukia susitikimas su susirašinėjimo draugais! Nemokama savaitės kelionė pas draugus! Mokiniai aplankys draugų mokyklą, dalyvaus mokyklinėje veikloje, pristatys save, savo mokyklą, miestą, šalį; dalyvaus ekskursijose ir išvykose. Gyvens šeimose. Mus lydės mokyklos bibliotekininkė Indra Motekaitienė, kuri padės integruoti projektą į popamokinę veiklą.