Articles

Profesijų savaitė

Jos metu siekėme ugdyti mokinių teigiamą požiūrį į darbą, akcentuoti darbo reikšmingumą, suteikti pakankamai informacijos apie profesijas ir ugdėme gebėjimą atsirinkti savo pomėgius atitinkančią profesinę veiklą.

Spalio 24-25 d. į pamokas atvyko ne tik mokinukai, bet ir policininkai, gaisrininkai, virėjai ir kepėjai, sportininkai ir kosmonautai, gydytojai ir veterinarai, mokytojai ir mokslininkai, kirpėjai ir siuvėjai, kareiviai ir kosmonautai, šokėjai, aktoriai, dainininkai ir muzikantai, sodininkai ir gėlių pardavėjai... Ir dar daug įvairių profesijų atstovų. Žaisdami vaikai pažino įvairias profesijas, bendravo ir bendradarbiavo.

Profesijų savaitės metu mokinių tėveliai pasakojo apie savo darbus, kvietė į įvairias įstaigas, dalinosi savo darbine patirtimi. 4b kl. mokinio Konstantino Učvatovo mama pasidalino menininkės darbo patirtimi, piešė vaikams ant veidukų kaukes, 2a kl. Laurynos Vaitoškaitės mama pasakojo apie kokybės vadovo darbą įmonėje Devold, Gintarės Pociūnaitės mama paaiškino apie kinezitarapijos svarbą, Martynos Meškauskaitės mama kvietė mokinius „pažaisti siuvėjus“, 3c kl. Margaritos Gervytės mama labai įdomiai pristatė kareivio profesiją, vaišino vaikus kareiviška koše ir t.t. Nuošidžiai dėkojame tėveliams už vaikams suteiktas įdomias akimirkas.