Naujienos

Kings olimpiados komanda pasveikino mokyklos bendruomenę

KINGS komanda aplankė ir mūsų mokyklą bei sveikino mokinius ir juos ruošusius mokytojus su pavasario semestro pasiekimais ir apdovanojo juos diplomais bei padėkomis!

Didžiuojamės ir sveikiname gabiuosius finalistus: Domą Jonušką, 3c kl.; Kristupą Gužauską ir Simą Janeliūkštį, 4b kl.

Dėkojame aktyviausiems pedagogams, padėjusiems pasiruošti olimpiadoms: Dianai Jankevičienei, Vidai Jurgaitienei ir Audronei Gubistienei.

Didžiuojamės mūsų mokyklos mokiniais, dalyvavusiais pavasario semestro KINGS olimpiadose bei mokytojais, paskatinusiais ir padėjusiais savo mokiniams žengti naujų žinių link. Tikimės, jog šį semestrą prie mūsų mokyklos vardo garsinimo KINGS olimpiadose prisijungs dar daugiau gabių ir šaunių mokinių!

SVARBU! Registracija (www.kings.lt/registracija) į KINGS rudens semestro olimpiadas jau prasidėjo ir mokytojo užregistruoti arba patys užsiregistravę mokiniai galės dalyvauti kvalifikaciniame KINGS olimpiados etape rugsėjo 30 – spalio 11 dienomis internetu visiškai NEMOKAMAI!