×

Warning

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/panpradi/domains/panpradine.lt/public_html/images/2017/Etno kilimas
×

Notice

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2017/Etno kilimas

Naujienos

ETNO kilimas Pradinėje mokykloje

Tai Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės – Bitės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus projekto metu sukurtas interaktyvus kilimas, kuriame užkoduota 3D vaizdu bei garsu prabylanti informacija apie žymiausias 7 Aukštaitijos lankytinas vietas (Panevėžio, Anykščių, Biržų, Rokiškio...). Visa tai buvo galima išklausyti planšetinių kompiuterių ar telefonų pagalba, parsisiuntus iš Google „Play“ parduotuvės programėlę „Bitė“.
Buvo visko: ir nuostabos, ir netikėtumų, ir begalinio džiaugsmo, ir susikaupimo, ir duonos, ir vandens, ir varžtelių, ir batų (iš nuostabos išsižiojusių), ir paslapties, ir šiek tiek baimės, pažvelgus į Čičinsko kalną iš arčiau.
Labai tikime, kad virtualiai aplankytos vietos taps tikromis – realiomis kelionėmis po mūsų kraštą. Taigi, keliaukime su tėveliais, su seneliais, su draugais!
{gallery}2017/Etno kilimas:::0{/gallery}