Naujienos

Projektas ,,Su knyga - į gamtą"

Balandžio 26d. Rožyno progimnazijojje vyko projekto ,,Su knyga - į gamtą" jubiliejinis, X-tasis, skaitymo skatinimo konkursas ,,Gimtadienis su knyga".

Čia rungėsi miesto mokyklų 3 - 4 klasių komandos. Mūsų mokyklą garbingai atstovavo:
3b Ignė Jurevičiūtė,
3c Gretė Petronytė,
4b Saulė Orentaitė,
4b Dominyka Šaučiulytė.
Visos komandos atliko kūrybines užduotis, atsakinėjo į tikėtus ir netikėtus klausimus iš knygų, kurias turėjo perskaityti dar iki konkurso. Buvo ir visi gimtadienio atributai: kepuraitės, pyragaičiai, liksmi žaidimai.
Susumavusi užduočių rezultatus, komisija išdalino dalyviams padėkas. Mūsų mokyklos šaunioji komanda buvo įvertinta Diplomu už meilę knygai, žinias, aktyvų dalyvavimą konkurse, puikiai ir kūrybingai atliktas užduotis.
Sveikiname savo mergaites! Ačiū joms už meilę knygoms ir už tai, kad jos, savo pastangų dėka, garsina mūsų Pradinę mokyklą.
Už komandos darbą buvo atsakinga mokytoja Vija Dilienė.