×

Warning

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/panpradi/domains/panpradine.lt/public_html/images/2017/Su kyga į gamtą
×

Notice

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2017/Su kyga į gamtą

Naujienos

Projektas ,,Su knyga - į gamtą"

Čia rungėsi miesto mokyklų 3 - 4 klasių komandos. Mūsų mokyklą garbingai atstovavo:
3b Ignė Jurevičiūtė,
3c Gretė Petronytė,
4b Saulė Orentaitė,
4b Dominyka Šaučiulytė.
Visos komandos atliko kūrybines užduotis, atsakinėjo į tikėtus ir netikėtus klausimus iš knygų, kurias turėjo perskaityti dar iki konkurso. Buvo ir visi gimtadienio atributai: kepuraitės, pyragaičiai, liksmi žaidimai.
Susumavusi užduočių rezultatus, komisija išdalino dalyviams padėkas. Mūsų mokyklos šaunioji komanda buvo įvertinta Diplomu už meilę knygai, žinias, aktyvų dalyvavimą konkurse, puikiai ir kūrybingai atliktas užduotis.
Sveikiname savo mergaites! Ačiū joms už meilę knygoms ir už tai, kad jos, savo pastangų dėka, garsina mūsų Pradinę mokyklą.
Už komandos darbą buvo atsakinga mokytoja Vija Dilienė.

{gallery}2017/Su kyga į gamtą:::0:0{/gallery}