×

Warning

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/panpradi/domains/panpradine.lt/public_html/images/2017/Popietė
×

Notice

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2017/Popietė

Naujienos

POPIETĖ „LAI GRAŽIAUSI ŽODŽIAI ATEINA IR PASILIEKA“

Varna mokė ne tik savo neklaužadą varniuką, bet ir visiems vaikams priminė apie taisyklingos garsų tarties, gražios minčių raiškos svarbą. Žaidimas „Taip ar ne“ popietės dalyviams leido pasinerti į gamtos vingrybes ir geriau suprasti mus supantį pasaulį. Pirmokėliai susirūpinę stebėjo, kodėl varniukas taip sunkiai nešioja kuprinę. Tai buvo didžiulė intriga – kas gi ten slypi? Ogi, kuprinėje tūnojo nevartotini žodžiai – kalbos šiukšlės. Vaikai nieko nelaukdami pasinėrė į gimtosios kalbos žodžių lobyną: svarstė, kurie žodžiai vartotini, kurių reikėtų atsisakyti. Taip buvo pririnktas pilnas maišas nevartotinų žodžių (kalbos šiukšlių) ir išmestas į konteinerį. Taip pat varna mokė mandagaus rašto bei taisyklingai, aiškiai ir greitai kalbėti ne tik vaikus, bet ir mokytojus bei tėvelius.

Atlikę visas užduotis, varniukas ir vaikai suprato, kad mokytis verta ir, beje, labai smagu... Pasibaigus popietei, mokiniai neskubėjo išsiskirstyti – laukė staigmenos – varniuko šypsenos bei ypatingo atsisveikinimo su kiekvienu.

Nesakome ATE, o sakome IKI kitų susitikimų!

 

Logopedė Laima ir spec. pedagogė Indra

{gallery}2017/Popietė:::0:0{/gallery}