Naujienos

Kings finalininkų apdovanojimas

Rugsėjo mėnesį Tarptautinės matematikos ir anglų kalbos olimpiados KINGS komanda lankosi Lietuvos mokyklose, drąsiai spaudžia rankas gabiausiems ir nuoširdžiai sveikina juos su pavasario semestro pasiekimais!

KINGS olimpiados komanda aplankė ir mūsų mokyklos mokinius bei juos ruošusius mokytojus! Kartu su gražiomis emocijomis, diplomais mokiniams ir padėkoms mokytojams galėjome viešai pasveikinti gabiuosius KINGS olimpiados finalistus!

Sveikiname jaunuosius mūsų mokyklos finalistus: Kristupą Gužauską ( matematika ) – 3b klasė ( mokytoja Vida Jurgaitienė ), Simą Janeliūkštį ( matematika, anglų k. ) - 3b klasė ( mokytoja Vida Jurgaitienė, Diana Jankevičienė ), Mariją Tarvid ( matematika ) – 3c klasė ( mokytoja Zita Nefienė ), Viltę Kamarauskaitę ( matematika ) – 4a klasė ( mokytoja Daiva Brazdžionienė ), Ievą Grabauskaitę ( matematika, anglų k. ) – 4c klasė ( mokytoja Rita Marcinkevičienė, Diana Jankevičienė )

 Norime pranešti, jog registracija (www.kings.lt) į rudens semestro olimpiadas jau prasidėjo ir KINGS komanda kviečia visus mokinius į NEMOKAMĄ kvalifikacinį olimpiados etapą, kuris vyks spalio 8-26 dienomis internetu!

Didžiuojamės aktyviais, sumaniais ir iššūkių nebijančiais mokiniais ir tikimės, jog rudens semestro metu jų tik pagausės!