Naujienos

Skaitau Lietuvą Smėlynės bibliotekoje

Gegužės 15 dieną 2b kl. mokinė Gabrielė Montvilaitė, 2c kl. mokinė Marija Tarvid, 3a kl. mokinė Austėja Slavinskaitė, 3c kl. mokinys Simas Mažeika ir 4a kl. mokinė Mija Zacharevičiūtė dalyvavo meninio skaitymo konkurse „Skaitau lietuvą!” Smėlynės bibliotekoje.

Išraiškingai skaitė eiles, kūrinių ištraukas apie pavasarį, apie fėjas ir skruzdėlytes, apie neįtikėtinus nuotykius virtuvėje. Žiūrovai ir žiūri komisija smagiai juokėsi, įdėmiai klausėsi ir negailėjo plojimų.

Kol komisija šnekučiavosi, pasak Simo Mažeikos, ginčijosi dėl laimėtojų, dalyvius ir žiūrovus linksmino mažieji artistai bei patys dalyviai pabuvo ir muzikantais, ir šokėjais, ir dainininkais.

Pagaliau komisija grįžo su prizais, siurprizais, gražiais palinkėjimai ir padėkos žodžiais. Ji pasidžiaugė dalyvių raiškiu žodžiu, dar kartą paminėjo atkurtos Lietuvos šimtmetį ir apdovanojos pačius geriausius. Tarp geriausiųjų buvo : 2b kl. mokinė Gabrielė Montvilaitė – išraiškingumo nominacija, 3c kl. mokinys Simas Mažeika – III vietos laimėtojas.

Taigi, nuoširdžiai džiaugiamės ir dalyviais, ir laimėtojais. Susitiksime kitais metais – vėl pavasarį! Svarbu ne laimėti, o dalyvauti gerų draugų būry… Pasak Simo Mažeikos, III-ąją vietą laimėjo visa PRADINĖ MOKYKLA!