Naujienos

2015 m. mokinių pasiekimai

2015 MOKSLO METŲ MOKINIŲ PASIEKIMAI RESPUBLIKOJE

 

Eil.

Nr.

VARŽYBŲ, KONKURSO PAVADINIMAS

PASIEKIMAS

DALYVIAI

1.

Estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs 3 – 4 kl.“ varžybos

 

I vieta

3 – 4 klasių mokiniai

2.

Respublikinės lengvosios atletikos trikovės varžybos

III vieta

3 klasių mergaitės

3.

2014 – 2015 m. m. Lietuvos pradinių mokyklų ir mokyklų – darželių žaidynės

III vieta ir 400 E premija

3 – 4 klasių mokiniai

 

4.

„Gamtos kengūra – 2015“

Oranžinės kengūros diplomas

Liepa Ivoškutė

4 b klasė

5.

„Gamtos kengūra – 2015“

Oranžinės kengūros diplomas

Ramunė Puniškytė

4 c klasė

6.

„Gamtos kengūra – 2015“

Sidabrinės

kengūros diplomas

Neda Marčiulionytė

4c klasė

7.

„Kalbų kengūra – 2015“

Auksinės kengūros diplomas

Viktorija Skvereckaitė

4 c klasė

8.

„Kalbų kengūra – 2015“

(anglų k.)

Auksinės kengūros diplomas

Gustė Stakėlaitė

4a klasė

9.

„Kalbų kengūra – 2015“

(anglų k.)

Auksinės kengūros diplomas

Ignas Tautkus

4c klasė

10.

„Kalbų kengūra – 2015“

(anglų k.)

Auksinės kengūros diplomas

Jonas Biržietis,

4 c klasė

11.

„Kalbų kengūra – 2015“

(anglų k.)

Sidabrinės kengūros diplomas

Vilhelmas

Tallat–Kelpša

4c klasė

12.

Respublikinis futbolo turnyras

III vieta

Simas Butkus, 1 b klasė

13.

Respublikinė pradinių klasių mokomoji praktinė konferencija „Mūsų aplinka“

Diplomai

2 mokiniai

1 c klasė

14.

Respublikinis teatrų konkursas „Šimtakojis“

II vieta

24 mokiniai, 1 c klasė

15.

Respublikinis šiuolaikinio ir modernaus šokio festivalis -konkursas

III vieta

M. Rimšaitė, M. Reingardtaitė,

R. Aleliūnaitė, 1 c kl.

17.

Respublikinis futbolo turnyras

II vieta

Kasparas Šonkevičius, 2 a klasė

18.

Respublikinis šiuolaikinės lietuviškos muzikos festivalis – konkursas

Diplomas

Andrėja Kairelytė

2 c klasė

19.

„Mažoji Rūtos Meilutytės taurė“. Plaukimas

I – III vietos

 

Ieva Vilimaitė, 2 c klasė

20.

12 – tasis J. Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas

Diplomas

Evelina Vaitoškaitė,3 a klasė

21.

Sportinių šokių federacijos LSSF reitingo varžybos

Diplomas

Mija Budrevičiūtė,3 a klasė

22.

Techninių sporto šakų spartakiada

I vieta

Karolis Baranauskas,3 a klasė

23.

Respublikinis A. Livonto jaunųjų stygininkų konkursas

Laureatė

Patricija Šukytė

3 a klasė

24.

Krepšinio turnyras

Prizininkai

 

Armantas Vidzėnas,

Dovydas Kaziela, 3 a klasė

25.

Futbolo čempionatas

Prizininkas

Šarūnas Motekaitis, 3 a klasė

26.

Respublikinės DSV varžybos

I vieta

Ugnė Gabrelūnaitė,

Urtė Kučinskaitė,

Armantė Lukošiūnaitė,

Ermina Šaumonaitė, 3 b klasė

27.

Krepšinio turnyras

I ir II vietos

Ąžuolas Minkevičius, 3 c klasė

28.

Sportinių šokių turnyras

I _ III vietos

Benas Masilionis, 3 c klasė

29.

Sportinių šokių turnyras „ Dance revoliution“

I, III vietos

Gustė Stakėlaitė, 4 a klasė

30.

Stalo teniso varžybos

I vieta

Džiugas Garbauskas, 4 a klasė

31.

Futbolo turnyrai Pasvalyje, Vievyje, Vilniuje

I – III vietos

Ernestas Zelba, 4 b klasė

32.

Pramoginių šokių konkursai

Daugkartinė Lietuvos čempionė

Austyna Miežinytė

4 c klasė

33.

Plaukimo varžybos

I vieta

Urtė Šredersaitė, 4 c klasė

34.

Pažinimo konkursas „Minčiaus turnyras 2015“

I vieta

Lukas Dambrauskas, 4 c klasė

35.

Jojimo varžybos

II vieta

Patricija Kablytė, 4 d klasė

36.

Pramoginių šokių turnyrai

II – III vietos

Otilija Pilkaitė, 4 d klasė

 

2015 MOKSLO METŲ TARPTAUTINIAI MOKINIŲ PASIEKIMAI

 

Eil.

Nr.

VARŽYBŲ, KONKURSO PAVADINIMAS

PASIEKIMAS

DALYVIAI

1.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra – 2015“

10 geriausių savivaldybėje:

I vieta,

III vieta

Toma Paknytė, 1 c kl.

 

Gabrielius Saulius

Likša, 1 a klasė

2.

Tarptautinis piešinių konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą – 2015 m.

Diplomantė

Grėtė Petronytė

1 c klasė

3.

Tarptautinis futbolo turnyras

I vieta

Kasparas Šonkevičius, 2 a klasė

4.

Tarptautinės futbolo akademijos varžybos

I, II vietos

Rokas Lunskis, Titas Dilys, Astijus Šimaitis, Edvinas Vencevičius, Aretas Zigmantas

4 a klasė

5.

Futbolo varžybos su Rusijos komanda

II vieta

Ernestas Zelba, 4 a klasė