Naujienos

Saugaus eismo savaitė

Spalio 8-12 mokykloje vyko saugaus eismo savaitei skirti renginiai. Kadangi vaikų saugaus eismo įgūdžiai netvirti, būtina jiems nuolat priminti ir paaiškinti saugaus eismo taisyklių reikšmę, įpratinti tinkamai elgtis gatvėje, kieme bei transporto priemonėse.

Savaitės metu pirmų klasių mokiniai lankėsi Saugaus eismo klasėje, kur mokėsi ir gilino teorines bei praktines saugaus elgesio kelyje žinias, mokėsi atsakomybės už savo elgesį. Pirmų klasių mokiniai taip pat dalyvavo saugios gyvensenos akcijoje „Būk saugus mokiny 2018“, kurios metu susitiko su Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyriausiąja specialiste Vilma Vaiginyte ir aptarė, kaip reikėtų saugiai elgtis gaisro metu. Antrų klasių moksleiviai dalyvavo šaunioje viktorinoje „Augu sveikas ir saugus“, kurios metu pasitikrino jau turimas, prisiminė pamirštas ar sužinojo dar nežinotas kelių eismo ir saugaus elgesio kelyje taisykles. Antrokėliai taip pat piešė nuotaikingus šviesoforus, kuriais papuošė savo klases. Trečių klasių mokiniai integruotų pamokėlių metu pakartojo pagrindines saugaus elgesio gatvėje ir kelyje taisykles, o jau turimas žinias pasitikrino spręsdami kryžiažodžius. Ketvirtų klasių mokinius aplankė Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės, kurios pravedė diskusijas saugaus eismo tema.

Saugiam eismui skirti renginiai nesibaigia. Mokiniams ir toliau bus primenamos saugaus elgesio kelyje taisyklės integruotų pamokų ir įvairių užsiėmimų metu. Pailgintos dienos grupėje mokiniai žais stalo žaidimus „Saugokime vieni kitus kelyje“, pieš linksmuosius šviesoforus bei žaidimų kieme metu modeliuos sankryžas ir pakartos, kaip teisingai reikia jas pereiti.